Skip to content Skip to footer

Piyano - Şan&Ses Eğitimi

1987 yılında Ankara’da doğdu. Müzik dünyası ile çocuk yaşlarda Ankara Devlet Opera ve Balesinde tanıştı. 1999  – 2001 yıllarında Prof.Muzaffer ARKAN’ın himayesindeki Ankara Çok Sesli Müzik Derneği Korosunun korist ve solistliğini yaptı.

2001 yılında Kırıkkale Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni 3.’lük ile kazanıp, yatılı olarak keman ve piyano eğitimine başladı. Okul orkestrasının birçok etkinliğinde başkemancı olarak görev aldı.

2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Şan bölümünü kazandı. İlk Teknik şan çalışmalarına Prof.Dr. Ahmet Mustafa Yurdakul ile başlamış ardından Müjde Çeliktaş, Nurgün Baburhan, Prof. Güzin Gürel, Selman ADA, Burak Bilgili, Birgül Su Ariç gibi çok kıymetli hocalarla çalışma fırsatı yakaladı. 2015 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon sertifika programını başarıyla tamamladı. Mezun olduktan sonra Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümünde bir süre Ses Eğitimi dersi verdi. Halen çeşitli orkestralarda solist olarak sahne almaktadır. 2016  yılı itibari ile Alsancak Müzik Kursu kadrosuna katıldı.

Contact Form